starostwo powiatowe w sochaczewie

filtr graficzny dla strony powiat sochaczew

Aktualności Powiatowy Rzecznik Konsumentów Lista Organizacji Pozarządowych Wydarzenia, Imprezy Ważne Telefony Mazowieckie Targi Rolne i Przedsiębiorczości Konkursy RODZINY ZASTĘPCZE Projekty Numery kont bankowych Petycje RAJD ROWEROWY Budżet Obywatelski Wersja kontrastowa

Szkoły Podstawowe i Gimnazja

A A A

 

NAZWA SZKOŁY

ADRES

TELEFON

DYREKTOR

 

GMINA SOCHACZEW

1

Szkoła Podstawowa w Feliksowie

Feliksów 20

96-500 Sochaczew

46 861 95 19

Katarzyna Mechecka

2

Szkoła Podstawowa

w Wymysłowie

Wymysłów 17

96-500 Sochaczew

46 861 94 06

Małgorzata Lewandowska

3

Szkoła Podstawowa w Mokasie

Mokas 26

96-500 Sochaczew

46 863 36 67

Krzysztof Mućka

4

Szkoła Podstawowa w Gawłowie

Gawłów 79a

96-500 Sochaczew

463 54 92/91

Ewa Grzelak

5

Szkoła Podstawowa w Kątach

Kąty 74b

96-500 Sochaczew

46 861 90 21

Otylia Muszyńska

6

Szkoła Podstawowa w Żukowie

Żuków 101a

96-500 Sochaczew

46 863 31 50

Ewa Kamińska

7

Szkoła Podstawowa

w Wyczółkach

Wyczółki 21a

96-500 Sochaczew

46 861 80 86

Alicja Gałaj

 

MIASTO SOCHACZEW

1

Szkoła Podstawowa nr 1

ul. R. Kaczorowskiego 7

96-500 Sochaczew

46 862 24 49

Małgorzata Gorgis

2

Szkoła Podstawowa nr 2

ul. 15 Sierpnia 44

96-500 Sochaczew

46 862 22 76

Dariusz Kosiński

3

Szkoła Podstawowa nr 3

ul. R. Kaczorowskiego 5

96-500 Sochaczew

46 862 24 61

Krzysztof Werłaty

4

Szkoła Podstawowa nr 4

ul. Staszica 25

96-500 Sochaczew

46 862 21 08

Anna Kuliś

5

Szkoła Podstawowa nr 6

ul. Staszica 106

96-500 Sochaczew

46 862 81 01

Jadwiga Sikorska

6

Szkoła Podstawowa nr 7

ul. Chopina 99

96-500 Sochaczew

46 863 37 77

Zbigniew Pakuła

 

GMINA TERESIN

1

Szkoła Podstawowa w Teresinie

ul. ks. Druckiego

-Lubeckiego 3

96-515 Teresin

46 861 37 38

Alicja Jachimczyk

2

Szkoła Podstawowa w Paprotni

ul. Sochaczewska 112

Paprotnia     96-515 Teresin

46 861 53 93

Grzegorz Fabiszak

3

Szkoła Podstawowa

w Szymanowie

ul. Szkolna 35

96-516 Szymanów

46 861 35 35

Jarosław Żejmo

4

Szkoła Podstawowa

w Budkach Piaseckich

Budki Piaseckie 17

96-515 Teresin

46 861 46 20

Ewa Piotrowska

 

GMINA BROCHÓW

1

Szkoła Podstawowa w Brochowie

Brochów 27

05-088 Brochów

22 725 70 59

Katarzyna Kapała-Fergin

2

Szkoła Podstawowa w Śladowie

Śladów 101

05-088 Brochów

22 725 71 43

Zbigniew Tempczyk

3

Szkoła Podstawowa w Lasocinie

Lasocin 3

05-088 Brochów

22 725 77 77

Sławomir Przanowski

 

 

GMINA NOWA SUCHA

1

Szkoła Podstawowa

w Kurdwanowie

Kurdwanów 35

96-513 Nowa Sucha

46 861 23 16

Jolanta Buczyńska

2

Szkoła Podstawowa

w Nowej Suchej

Nowa Sucha 16

96-513 Nowa Sucha

46 861 23 50

Małgorzata Szostak

3

Szkoła Podstawowa

w Kozłowie Szlacheckim

Kozłów Szlachecki 54

96-513 Nowa Sucha

46 861 23 12

Małgorzata Modzelewska-Papiernik

4

Szkoła Podstawowa

w Kozłowie Biskupim

ul. Olimpijska 1

Kozłów Biskupi

96-513 Nowa Sucha

46 863 02 90

Małgorzata Miłkowska

                                                                    

GMINA MŁODZIESZYN

1

Szkoła Podstawowa

w Młodzieszynie

ul. Wspólna 13

96-512 Młodzieszyn

46 861 64 12

Małgorzata Malczewska

2

Szkoła Podstawowa w Janowie

Janów 71a

96-512 Młodzieszyn

46 861 70 02

Leszek Borkowski

3

Szkoła Podstawowa w Kamionie

Kamion 19

96-512 Młodzieszyn

46 861 66 19

Marek Kujawa

 

GMINA IŁÓW

1

Szkoła Podstawowa w Iłowie

ul. Płocka 14

96-520 Iłów

24 277 41 15

Ewa Ryfa

2

Szkoła Podstawowa w Kapturach

Kaptury 5

96-521 Brzozów

24 277 47 08

Leokadia Brzozowska

3

Szkoła Podstawowa w Giżycach

Giżyce 10

96-520 Iłów

24 277 49 04

Elżbieta Kopka

 

4

Szkoła Podstawowa w Brzozowie

Brzozów Stary 67

96-521 Brzozów

24 277 47 16

Andrzej Grabarek

 

GMINA RYBNO

1

Szkoła Podstawowa w Rybnie

ul. Długa 11

96-514 Rybno

46 861 16 03

Aleksandra Wolanin

 

SZKOŁY I PLACÓWKI OŚWIATOWE POWIATOWE

1

Zespół Szkół Ogólnokształcących

ul. 15 Sierpnia 4

96-500 Sochaczew

46 862 23 35

Dariusz Miłkowski

2

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego

ul. marsz. J. Piłsudskiego 51

96-500 Sochaczew

46 862 23 26

Julia Jakubowska

3

Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego

ul. marsz. J. Piłsudskiego 63

96-500 Sochaczew

46 862 31 16

Tomasz Obrączka

4

Zespół Szkół w Teresinie

al. XX-lecia 12

96-515 Teresin

46 861 38 13

Ewa Odolczyk

5

Zespół Szkół

im. J. Iwaszkiewicza

ul.  Chodakowska 16

ul. Chopina 99a

96-500 Sochaczew

46 863 32 21

863 25 75

Hanna Bonecka

6

Zespół Szkół Specjalnych

w Erminowie

Erminów 1

96-514 Rybno

46 862 24 04

Renata Karaś

7

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Załuskowie

Załusków 8

96-521 Brzozów

24 277 41 53

Agnieszka Ambroziak

 

Prywatne Liceum Sióstr Niepokalanek w Szymanowie

ul. Szkolna 2

96-516 Szymanów

46 864 91 11

Maria Wawrzyna Wiesława Chwedoruk